Klub Fitness Świat Formy

Siłownia i klub sportowy w Stalowej Woli

Klub Fitness Świat formy to miejsce specjalne, dobrze zaopatrzone i prężnie rozwijające się, gdzie nowoczesny styl spotyka się z retro, a przyjaźń łączy się ze sportem.

Nasz klub wyróżnia się kompleksową opieką i najwyższą dbałością o klienta.
Każdy może przyjść i skorzystać z bezpłatnej wejściówki oraz sprawdzić jaki mamy sprzęt zanim podejmie decyzję o przystąpieniu do klubu. U nas każdy traktowany jest jak rodzina. Już po paru treningach odczujesz świetną atmosferę i na pewno poznasz nowe osoby.

Świat Formy to miejsce zarówno dla doświadczonych sportowców jak i dla osób początkujących. Od wejścia przez próg możesz liczyć na pomoc ze strony recepcji i trenerów.

Posiadamy również w ofercie zajęcia typu funkcjonalnego oraz cross, które nauczą Cię prawidłowo i bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, dając ogromna sprawność siłę i kondycje.

Co proponujemy?

Nasz klub to wyjątkowe miejsce, gdzie możesz trenować samodzielnie lub przy wsparciu doświadczonych trenerów.

Systemy Benefit

W naszym klubie można korzystać z kart MultiSport.

Zajęcia grupowe

  • Zumba,
  • TBC,
  • Power Step,
  • Fitball,
  • Trening obwodowy,
  • TRX.

Treningi sztuk walki

  • MMA,
  • Katori,
  • Kicboxing,
  • Capoeira.
Obsługa Klienta

Katarzyna Grąz Manager Klubu

To do niej możecie się zgłaszać z każdym problemem. Odpowiedzialna jest za współpracę całego zespołu, co jest dla niej przyjemnością i jednocześnie wyzwaniem.

Karolina Kapuścik Obsługa Klienta / Recepcja

Rozmowna i sumienna dbająca o porządek w klubie, z indywidualnym podejściem do klubowicza. Uwielbia pracę z ludźmi, z której czerpie masę przyjemności.

Gabriela Grąz Obsługa Klienta / Recepcja

Najmłodsza wśród naszego teamu. Czuwa nad sprawnym funkcjonowaniem recepcji. Po godzinach oddaje się swojej pasji, jaką jest sport.

Karolina Tokarska Obsługa Klienta / Recepcja

Zawsze uśmiechnięta ze wspaniałym poczuciem humoru, którym zaraża naszych klubowiczów oraz pracowników. Kiedy tylko pojawi się problem, chętnie dąży do rozwiązania.

Kadra trenerów i instruktorów

Sylwia Kapuścik Instruktor Fitness

Pasjonatka wszelkiego rodzaju sportów, nauczycielka wf-u, instruktorka tańca, gimnastyki i pływania. W naszym klubie prowadzi zajęcia takie jak zumba, TBC.

Katarzyna Michalczyk Instruktor Areobiku

Instruktorka nowych form aerobiku. m.in.: step, BPU, szybkie spalanie. Prowadzi również zajęcia pilates i zdrowy kręgosłup. Praca z ludźmi to dla niej ogromna satysfakcja.

Agnieszka Janiec Instruktor TRX

Pasjonatka rozwoju oraz miłośniczka sportu. Pomaga swoim podopiecznym w poprawianiu wyników sportowych. W naszym klubie prowadzi zajęcia TRX.

Katarzyna Błażejewska Instruktor Fitness

Od 10 lat zajmuje się fitnessem. To nie tylko praca ale również największa pasja. Kocha ruch, radość, którą oddaje, poczucie odprężenia i spełnienia.

Jacek Wojciechowski Trener Personalny / Instruktor

 Specjalizuje się w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym oraz treningu siłowym. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na mobilność, naukę motoryki i poprawną technikę.

Arkadiusz Więcław Trener Personalny / Masażysta

Trener, masażysta z praktyką leczenia ruchem. Były zawodnik boksu i lekkoatletyki. Fanatyk sportowego trybu życia oraz miłośnik sportów ekstremalnych.

Dariusz Bańka Trener Kickboxingu

Wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego, doświadczony trener sportów walki, były zawodnik Karate Kyokushin stopień mistrzowski Dan. Instruktor karate, Muay Thai, boksu.

Lokalizacja

ul. Rynek 38, 37-464 Stalowa Wola
tel. 15 844 06 27
e-mail: klub@swiatformy.pl

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 7.30 – 21.30
Sobota: 9.00 – 17.00
Niedziela : nieczynne